Hulme Rattan terases/dārza mēbeļu komplekts 7 personām.

Hulme Rattan terases/dārza mēbeļu komplekts 7 personām.

Modelis:Hulme Rattan.
Pieejamība:Prece pašreiz nav noliktavā
Izmeri: Platums: 172
Augstums: 73
Dziļums: 67
  • 571.00€

  • Cena: 635.00€

 Regulējamie atzveltnes krēsli ļauj atlaist atzveltni sev tīkamākajā leņķī, lai izbaudītu atpūtas jautrību un komfortu. 2 kāju krēsli nodrošina vairāk sēdvietu un kafijas galds nodrošina vietu dzērieniem un uzkodām. Tas ir izgatavots no cieta tērauda rāmja un anti-UV poliestera auduma. Ideāli piemērots iekšpagalmiem, pagalmiem, dārziem, balkoniem, pie baseina un citur. Viegli kopjams. Matēta PE klūga ir izturīga pret laikapstākļiem un viegli tīrāma. Komplektā ietilpst atbilstošs kafijas galdiņš dzērienu un uzkodu pasniegšanai. Biezie polsterētie sēdekļu spilveni nodrošina lielāku komfortu un ir mazgājami, lai jūsu mēbeles izskatītos jaunas.


Komplektā iekļauts:


1 kafijas galdiņš

2 pufi/kāju paliktņi

1 sofa (3vietīga)

2 krēsli


Iespējas:


Izvēlieties savu iecienītāko leņķi: 2 manuāli regulējamos atzveltnes krēslus var noregulēt atbilstoši jūsu dažādajām vajadzībām, vienkārši pavelciet sānu līmeni, un pneimatiskais stieņa mehānisms ļaus jums izbaudīt pielāgotu komfortu. Kāju balstus/pufus var novietot priekšpusē, lai jūs varētu izstiept kājas.

Kvalitatīvs materiāls: Matēta tērauda konstrukcija ar PE rotangpalmas pārklājumu derēs jebkuriem laikapstākļiem un izturēs biežu lietošanu.

Polsterēts komforts: biezi polsterēti spilveni ar ūdeni atgrūdošu un pret traipiem izturīgu poliestera pārvalkiem, kas ir mazgājami veļas mašīnā un nodrošina maksimālu relaksāciju

Atbilstošs galds un kāju balsts: kafijas galdiņš dzērienu un uzkodu novietošanai. 2 kāju krēsli lieliski darbojas kā atpūtas krēsla sastāvdaļa vai kā papildu sēdekļi.

Rāmja materiāla detaļas: tērauds


Izmēri:
Dīvāns:
Augstums:73cm x platums: 172 cm x 67 cm dziļums
Kafijas galdiņš:
Augstums: 38 cm x garums: 112 cm G x 52 cm platums
Krēsls:
Augstums: 81 cm x 70 cm platums X 69 cm dziļums
Kāju paliktnis/pufs:
Augstums: 30 cm x 52 cm platums X 46 cm dziļums
Kopējais komplekta svars:
61,4 kg.