DINGLILIGHTING grīdas lampa

DINGLILIGHTING grīdas lampa

Modelis:DINGLILIGHTING
Pieejamība:3
Izmeri: Platums: 153
Augstums: 24
Dziļums: 24
  • Cena: 58.00€

DINGLILIGHTING Dzelzs LED grīdas lampa 3000 k silti balta gaisma, stāvlampa viesistabai, guļamistabai, birojam, darba kabinetam, melna ar bēšu.

·         【Klasisks un elegants iekštelpu dekors】: Mūsu LED stāvlampa ir piemērota jebkurai telpai, tai ir arī eleganta apdare no industriālā stila līdz modernam. 

·         【Augsta kvalitāte】: smilškrāsas auduma lampas pārsegs un klasiski melnais lieliski sader kopā, padara gaismu maigāku un nodrošiniet siltāku apgaismojuma atmosfēru savai dzīveivietai.

·         【Viegli pārvietot uz jebkuru vietu, kur vien vēlaties】: jūs varat pārvietot mūsu stāvlampu, kā vēlaties, blakus dīvāniem, atzveltnes krēsliem, sānu galdiņiem utt., Šī istabas lampa ir īpaši viegla un ērta Jums. lai pārvietotu.

·         【Iekļauts īpaši izturīga LED spuldze】: šajā stāvlampā ir 8 vatu, 8*80 lūmenu enerģijas taupīšanas LED spuldze, kuras darbības ilgums ir 50 000 stundu, lai jūs to varētu izmantot ilgu laiku. Tā 3000 K silti baltā gaisma ir patīkama. Tā kā tas ir LED, tas kalpo ilgāk. Ietaupiet naudu un enerģiju.