Jay-Be Supreme saliekamā gulta ar mikro matraci e-Pocket— Sml Dbl 653/0206.

Jay-Be Supreme saliekamā gulta ar mikro matraci e-Pocket— Sml Dbl 653/0206.

Modelis:Jay-Be Supreme.
Pieejamība:Prece pašreiz nav noliktavā
Izmeri: Platums: 190
Augstums: 51
Dziļums: 120
  • Cena: 144.00€

Par šo produktu:


Jay-Be Supreme dubultā saliekamā gulta ar Micro e-Pocket matraci piedāvā luksusa kabatas atsperu komfortu apvienojumā ar izturīgu kompaktu dizainu. Balstoties uz ekskluzīvo Jay-Be J-Tex™ atsperu pamatnes sistēmu, Micro e-Pocket matracis iekapsulē vairāk nekā 600 atsevišķas mikro kabatas atsperes ar komforta slāni, kas izgatavots no Jay-Be Rebound e-Fibre™. Katrs slānis darbojas neatkarīgi, lai pielāgotos jūsu ķermeņa kontūrām, nodrošinot kvalitatīvu miegu.


Izstrādāti, domājot par mūsu planētu, šie īpaši ērtie e-Fibre komforta slāņi bez putām ir izveidoti, savienojot īpaši izstrādātas pārstrādātu plastmasas materiālu šķiedras. Šķiedras nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas un GOS (gaistošos organiskos savienojumus), ir hipoalerģiskas un 100% pārstrādājamas, lai no jūsu matrača varētu atbrīvoties atbildīgi.


Tērauda rāmis, matēts.

Maksimālais lietotāja svars 220 kg.

Hipoalerģiskais Micro e-Pocket matracis iekapsulē vairāk nekā 600 atsevišķas mikro kabatas atsperes ar papildu priekšrocībām, ko sniedz komforta slānis, kas izgatavots no ekskluzīvas Jay-Be Rebound e-Fibre™. Katra atspere darbojas neatkarīgi, lai pielāgotos jūsu ķermeņa kontūrām, piedāvājot komfortablu, kvalitatīvu miegu.

Kabatas atsperu, vidējas cietības matracis.

Matrača biezums: 10cm.


Izmēri:


Gultai: Platums (W): 122 cm, Garums (L): 196 cm, Augstums (H): 51cm.

Matracim: Platums(P): 120 cm, Garums (L): 196, Biezums: 10 cm.

Izmērs saliktā veidā: Augstums(H): 97 cm, Platums(P): 122 cm, Dziļums(D): 29cm.

Svars 31kg.