TONOR LED gaisma ar statīvu un tālruņa turētāju.

TONOR LED gaisma ar statīvu un tālruņa turētāju.

Modelis:TONOR.
Pieejamība:1
Izmeri: Platums: 0
Augstums: 0
Dziļums: 0
  • Cena: 35.00€

 Ar Bluetooth tālvadības pulti, kas paredzēta Tiktok/YouTube/Makeup/Fotogrāfija/Vlog TRL-20.

Zīmols: TONOR

Akumulatora darbības laiks: 20000 stundas

Bluetooth savienojuma tehnoloģija

Ar taimeri


TRL-20 ir 3 krāsu režīmi (vēss, silts, dabisks) un 10 spilgtuma līmeņi. Krāsu temperatūra svārstās no 2700K-6500K. Piemērots Zoom konferencēm, TikTok, YouTube, sapulcēm, kosmetalogiem/vizāžistiem, fotogrāfiem.

160 augstas kvalitātes LED spuldzes ir iebūvētas 30 cm gaismeklī TRL-20, uzlabojot tā spilgtumu par vairāk nekā 30%.

20000H kalpošanas laiks: gredzena gaisma sastāv no augstas kvalitātes gaismas paneļa un LED spuldzēm, un tajā ir izmantota pārsprieguma aizsardzības un elektrostatiskās ekranēšanas tehnoloģija, tādējādi vidējais kalpošanas laiks sasniedz 20000H.

Uzlabots statīvs: iekļautajā statīvā ir četras daļas, lai regulētu tā augstumu no 40 līdz 132 cm. Trīsstūrveida struktūra un neslīdoša gumija padara to stabilāku. Gaismas pamatni var brīvi regulēt, nodrošinot perfektu leņķi. Tālruņa turētājs ir savietojams ar Samsung un iPhone.

Vienkārša lietošana: bez piepūles iestatiet LED apļveida gaismu un statīvu, pēc tam pievienojiet strāvas padevi un izmantojiet komplektācijā iekļauto Bluetooth tālvadības aizvaru (lakm-001), lai ērti uzņemtu pašbildes un ierakstītu video. Ko jūs saņemat: 30 cm gaismas lampu ar 2m USB kabeli, metāla statīvu, tālruņa turētāju, tālvadības pulti.