60W(80W maks.) pārnēsājams Bluetooth skaļrunis A-21.

60W(80W maks.) pārnēsājams Bluetooth skaļrunis A-21.

Modelis:A-21.
Pieejamība:1
Izmeri: Platums: 0
Augstums: 0
Dziļums: 0
  • Cena: 69.00€

60W(80W maks.) pārnēsājams Bluetooth skaļrunis ar spēcīgu basu dubulto zemfrekvences skaļruni, 100 ft āra bezvadu Bluetooth 5.0, FM radio atbalsts, krāsainas LED gaismas, skaņa.


Jaudīgi zemo frekvenču skaļruņi -Kontrabasu un dubultaugstfrekvences skaļruņi, A21 Bluetooth skaļrunis ir pārnēsājams Bluetooth skaļrunis, tam ir 4 skaļruņi, tostarp kontrabass, dubultaugstfrekvences skaļruņi un aizmugurējā smago basu virzošā caurule.


  • Bluetooth skaļrunis ar gaismām: Bezvadu Bluetooth skaļrunim ir mirgojošas LED gaismas, kas dejo kopā ar mūziku, un mirgojošais stroboskops padara mūziku dinamiskāku un pievilcīgāku. Šo krāsaino un vēso gaismu var kontrolēt (varat kontrolēt gaismas slēdzi, "divreiz noklikšķinot uz pauzes pogas"). Jūs varat baudīt apgaismojumu ballītēm mājās, pludmalē, kempingā vai izbraucienos brīvā dabā.

  • Daudzfunkcionāls pārnēsājams Bluetooth skaļrunis, A21 āra bezvadu Bluetooth skaļrunim ir iebūvēta jaudīga Bluetooth 5.0 mikroshēma, tas ātri savieno jebkuru Bluetooth iespējotu ierīci, lai jebkurā situācijā iegūtu nepārtrauktu skaņu, lieliski darbojas ar viedtālruni. 3,5 mm audio papildu kabelis ir pievienots viedtālruņiem, MP3, MP4, datoram, personālajam datoram, televizoram un citām ierīcēm, kas nav paredzētas Bluetooth, ar 3,5 mm audio ligzdu.

  • Bezvadu ballīšu skaļruņi — pārnēsājama karaoke iekārta: SUPNIU A21 ir aprīkots ar profesionālu karaoke skaļruni un mikrofona atskaņošanas sistēmu. Ieteicams to lietot kopā ar mikrofonu, lai entuziasma pilnā balss varētu nodrošināt vislabāko muzikālo atmosfēru un efektu jūsu ballītei.

  • Jaudīgs uzlādējams akumulators: A21 Bluetooth skaļrunis ir aprīkots ar četrām baterijām, katra akumulatora jauda ir 2000 mAh, un kopējais akumulators ir 8000 mAh. Pilnīga uzlāde prasa apmēram 2-4 stundas. Jaudīgais uzlādējamais akumulators var atskaņot mūziku maksimālā skaļumā ilgu laiku bez pārtraukuma.