BriSunshine cilpu knaibles.

BriSunshine cilpu knaibles.

Modelis:BriSunshine.
Pieejamība:Prece pašreiz nav noliktavā
Izmeri: Platums: 22
Augstums: 0
Dziļums: 14
  • Cena: 21.69€

 Profesionāls rokas cilpiņu perforators ar 500 gb.(iekšējais diametrs 10 mm) metāla cilpām ādas izstrādājumiem, brezentam, PVC utt.


Apraksts:


Profesionālas cilpknaibles: šīs cilpknaibles ir veidotas ar magnētismu, magnētiskā spēka iedarbībā cilpiņas var viegli piestiprināt un nostiprināt pie knaiblēm, pasargājot no nokrišanas darbības laikā. Tātad jūs varat strādāt pat ar vienu roku, ērtā darbība ļauj strādāt ātrāk un ērtāk.

Ergonomisks roktura dizains: cilpknaibles kopējie izmēri ir apm. 22 cm x 14 cm. Tās ir vieglas un var paņemt līdzi jebkur. Rokturis ir izgatavots no neslīdoša materiāla, kas nodrošina ērtu satvērienu.

Augstākās kvalitātes materiāls: izmantots izturīgs tērauda materiāls, kniedes konstrukcija un gluda divpunktu sviras presēšanas konstrukcija, kura ļauj efektīvi caurumot cilpiņas.

Dažādi pielietojumi--- Šo cilpu perforatoru plaši izmanto ādai, audumam, brezentam, aizkariem, PVC, nojumēm, audeklam, plakātiem utt. Lieliski piemērots iekšējiem vai ārējiem remonta un apdares projektiem.

Pilns iepakojums: komplektā ar 1 x cilpveida knaiblēm, 500 x cilpām, 500 x cilpiņu diskiem.