TEMOLA bezvadu rokas putekļu sūcējs.

TEMOLA bezvadu rokas putekļu sūcējs.

Modelis:TEMOLA.
Pieejamība:Prece pašreiz nav noliktavā
Izmeri: Platums: 0
Augstums: 0
Dziļums: 0
  • Cena: 19.50€


 Uzlādējams, pārnēsājams automašīnu putekļsūcējs ar HEPA filtru, mini automašīnas salona tīrīšanas piederumu komplekts.


Jaudīga sūkšana: TS10 rokas putekļsūcējam ir jaudīgs motors ar griešanās ātrumu līdz 36 000 PM/min un spēcīgu sūkšanas jaudu. Pārnēsājamais putekļsūcējs ir aprīkots ar ļoti efektīvu akumulatoru vienmērīgai barošanas padevei, un tam ir ilgmūžīgs litija akumulators. Automašīnas putekļu sūcējs var ātri un tīri uzsūkt visus netīrumus vai gružus, tostarp mājdzīvnieku matus, putekļus, pelnus un daudz ko citu.

Ar uzlādējamu akumulatoru un C tipa uzlādes pieslēgvietu automašīnas putekļsūcējs tiek uzlādēts ātri, un pilnīgai uzlādei nepieciešamas tikai 3–4 stundas, un nepārtrauktas lietošanas laiks ir līdz 20 minūtēm.

Automašīnu tīrīšanas komplekts: TEMOLA rokas putekļsūcējs ar 2 dažādu veidu stiprinājumiem efektīvai sūkšanai un dziļai tīrīšanai (1 putekļu birste, 1 spraugas uzgalis), putekļu birste klaviatūrām, paklājiem utt., un spraugas uzgalis dīvānu, plaisu tīrīšanai.

Uzmanieties no ūdens iekļūšanas, jo mitri priekšmeti var sabojāt rokas putekļsūcēja motoru. HEPA filtrs ir mazgājams, bet pēc mazgāšanas pirms ievietošanas putekļu savākšanas pārsegā tas ir jāizžāvē. Regulāra mazgājamā filtra tīrīšana var efektīvi novērst sūkšanas zudumu un aizsērēšanu un uzturēt labu sūkšanas jaudu.