PULITUO akumulatora urbjmašīnas komplekts.

PULITUO akumulatora urbjmašīnas komplekts.

Modelis:PULITUO.
Pieejamība:1
Izmeri: Platums: 0
Augstums: 0
Dziļums: 0
  • Cena: 39.00€


  • Elektriskais urbjmašīnas komplekts ar 35 N.m griezes momentu,

  • 20+1 sajūgs,

  • 3/8 collu bezatslēgpatrona (no 0.8mm - 10mm),

  • 12V

  • 2 maināmi ātrumi

  • Elektriskā urbjmašīna koka, ķieģeļu. metāla virsmām.


Zīmols: PULITUO

Barošana ar akumulatoru

Maksimālais griešanās ātrums: 1300 RPM

Spriegums: 12 volti (AC)

Strāvas stiprums: 2000 miliampēri

Ar vienu roku fiksējams fiksators: urbjmašīnā tiek izmantota patrona ar vārpstas fiksatoru, mainot urbi, nepieciešama tikai viena rokas grieziens, lai ieslēgtu patronu, un mainītu, kas ir ļoti ērti lietošanā.

21+1 sajūgs un 2 ātrumi: PULITUO 12V akumulatora urbjmašīnu komplekts ir aprīkots ar 20+1 griezes momenta iestatījumu, sniedzot jums vairāk nekā 20 iespējas. Aprīkots ar 2 mainīgiem ātrumiem (0-400, 0-1300 RPM) un maksimālo griezes momentu 30 Nm. Viegls, izturīgs un kompakts dizains precīzam darbam.

3/8 collu bezatslēgas urbjpatrona + 37 piederumi: ar 3/8 collu bezatslēgas urbjpatronu šī akumulatora urbjmašīna ir ļoti viegli un ātri uzstādāma (noņemama) urbju/skrūvju uzgaļus. Lielāka izturība un piederumu savietojamība.37 piederumi, kas atbilst jūsu vajadzībām dažādiem darbības apstākļiem.

2,0 Ah litija jonu akumulators un 1 stundas ātrais lādētājs: 2,0 Ah uzlādējamo litija jonu akumulatoru var pilnībā uzlādēt 1 stundā. Ietaupiet laiku un uzlabojiet efektivitāti.

Viegla un jaudīga: 12 V akumulatora urbjmašīnai ir maza izmēra un viegla elektriskās urbjmašīnas konstrukcija, kas padara to viegli lietojamu un pārnēsājamu. Divu ātrumu regulēšana, liels ātrums, lai atbilstu augstas efektivitātes apstākļiem, zema ātruma pilna liela griezes momenta nosacījumi.

Elastīga vārpsta un LED gaismas: elastīgā elektriskā vārpsta sniedzas, lai strādātu jebkurā īpašā leņķī, kur nevar tikt klāt. Bezvadu LED gaismas ir arī integrētas, kas uzlabo jūsu darba efektivitāti, ja atrodaties vājā apgaismojumā.