WESCO 4,5 ampēru figūrzāģa elektroinstruments.

WESCO 4,5 ampēru figūrzāģa elektroinstruments.

Modelis:WESCO.
Pieejamība:1
Izmeri: Platums: 0
Augstums: 0
Dziļums: 0
  • Cena: 38.99€


  • Ar 6 mainīgiem ātrumiem,

  • 4 orbitālajiem komplektiem,

  • ±45° slīpā griešana,

  • 2-1/2 collu maksimālais griešanas dziļums,

  • 0-3000 SPM,

  • Ar 10 asmeņiem koka griešanai, metāla, PVC un keramikas.


Zīmols: WESCO

Asmens materiāls: tērauds

Virsmām: metāls, koks, alumīnijs, keramika

Enerģijas padeve: ar vadu (220 - 240V)????± 45⁰ Slīpuma griešana un 4 orbitālas regulēšanas iespējas: 45⁰ regulēšana ar 4 orbītas regulējumiem, der dažādiem leņķiem un materiāla griešanai. Elastīgāks un precīzāks darbam.

????3000 SPM jauda un 6 dažādi ātrumi: finierzāģa instrumenta jaudīgais 4,5 ampēru motors ģenerē līdz pat 3000 s/min griešanas jaudu, kas nepieciešama lielākajai daļai materiālu. 6 bitu mainīgais ātrums ļauj kontrolēt griešanas ātrumu un precizitāti, kā arī ar lielāku precizitāti strādājot ar dažādiem materiāliem.

????Asmens nomaiņa un putekļu noņemšana: nomainiet zāģa asmeņus dažu sekunžu laikā ar asmens skavu. Notīriet zāģu skaidas, izmantojot putekļu pūtēju.

????Ērts un drošs: Gumijas rokturis ir ergonomiski izstrādāts, lai efektīvi samazinātu nogurumu no ilgstošas instrumenta lietošanas. Lielais gumijas rokturis slāpē vibrācijas un nodrošina komfortu ilgstošas lietošanas laikā. Aprīkots ar dubultā slēdža vadību, lai novērstu nejaušas pieskāriena traumas un nodrošinātu jūsu drošību. Bloķēšanas poga var nodrošināt nepārtrauktu darbu; Pirkstu aizsargs atrodas asmens turētāja priekšā. Darba laikā tas palīdzēs novērst nejaušu saskari ar kustīgo asmeni.

????Ko jūs saņemat: 1 finierzāģis, 1 vakuuma adapteris, 1 sešstūra uzgriežņu atslēga, 10 asmeņu kastes: 2 BIM 21TPI metāla griešanas asmeņi; 2 x 8TPI HSS alumīnija griešanas asmeņi; 2 #50 65MN keramikas asmeņi; 2 x 10TPI x 6TPI HCS koka griešanas gludie asmeņi 65 Mn koka griešanas ritināšanas asmeņi.