Trauku žāvētājs Astoryou

Trauku žāvētājs Astoryou

Modelis:Astoryou
Pieejamība:2
Izmeri: Platums: 41
Augstums: 42
Dziļums: 23
  • Cena: 23.00€

Par šo vienumu

 

·         Pretrūsas trauku žāvētājs - 2 pakāpju trauku žāvētājs ir izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda materiāla ar pretrūsas pārklājumu, kas ir drošāks un viegli tīrāms. Tātad šis trauku plaukts ir izturīgs un to var izmantot diezgan ilgu laiku.

·         Liela ietilpība: trauku plaukta izmērs ir 42 x 23 x 41 cm (16,5 x 9 x 16 collas). Nerūsējošā tērauda trauku žāvēšanas statīvā var ievietot 18 bļodas un 17 šķīvjus. Ar divu līmeņu dizainu tas var apmierināt ģimenes vajadzības virtuves iekārtu uzglabāšanai. Lūdzu, ņemiet vērā: ja vēlaties to novietot zem skapja, pirms pirkuma izmēriet augstumu!

·         2 noņemamas ūdens paplātes: trauku nosusinātāja apakšā ir 2 paplātes, kas var uztvert pilošo ūdeni no 2 līmeņu statīviem. Pēc izņemšanas paplāte ir tikai jāiztīra.

·         Daudzfunkcionāla virtuves trauku žāvētājs – šī divu līmeņu trauku žāvētājs ir aprīkots ar nelielu dēļa turētāju, naža turētāju un 4 āķiem abās pusēs. 

·          Izturīga un stabila: "R" konstrukcija neļauj notekas dēļim sasvērties uz priekšu un notur plauktu stabilu. Biezie gumijas paliktņi kāju apakšdaļā ir neslīdoši un regulējami, padarot  trauku  žāvētāju stabilāku un notutīgāku lietošanā.