Trauku žāvētājs KINGRACK

Trauku žāvētājs KINGRACK

Modelis: KINGRACK
Pieejamība:1
Izmeri: Platums: 64
Augstums: 26
Dziļums: 30
  • Cena: 23.00€

Par šo vienumu


·         IZVELKAMS DIZAINS: šo trauku plauktu var pagarināt, lai ievietotu vairāk priekšmetu un salokāms, lai ietaupītu vietu. Tas ir piemērots dažādām virtuves galda virsmām. Izmēri: L43-64,5 * P32 * A17 cm. Kad to nelieto, to var salocīt, lai ērti uzglabātu atvilktnē.

·         Izturīgs alumīnija rāmis: virtuves trauku žāvēšanas statīvs, kas izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija, ir izturīgs un nerūsējošs. Saskaņojot ar videi draudzīgu plastmasu un 4 gumijas neslīdošām kājām, kas novērš virsmas skrāpējumus un palielina stabilitāti.

·         Daudzfunkcionāls un liela ietilpība: virtuves žāvēšanas statīvs ir aprīkots ar noņemamu 3-daļīgu galda piederumu turētāju, glāžu turētāju un papildus ar vīna glāžu turētāju. Tas atbilst visām jūsu uzglabāšanas vajadzībām virtuvē

·         INTEGRĒTA DRENĀŽAS SISTĒMA: Izmantojot šo virtuves noteci, šķīvji tiek turēti kārtīgi un vertikāli, lai ātri izžūtu. Drenāžas dēlim ir atbilstošs slīpums un noteka, integrēta pilienu paplāte ar 360° grozāmu snīpi, lai ūdens ātri ieplūstu tieši izlietnē aptuveni 30 sekunžu laikā. Vairs nav jāžāvē trauki nogurdinoši ar rokām, un tas atvieglo jūsu dzīvi!

·         VISPĀRĪGAS UN VIEGLI TĪRĪŠANAS: Trauku statīvu ir viegli uzstādīt bez skrūvēm un instrumentiem. Visi stiprinājumi ir noņemami, un tos var tīrīt jebkurā laikā, lai izvairītos no netīrumu un tauku nokļūšanas spraugās. Tāpēc, lūdzu, izbaudiet augstas kvalitātes, daudzpusīgo un labi izstrādāto trauku žāvēšanas statīvu.