Trauku žāvētājs MZY222

Trauku žāvētājs MZY222

Modelis:MZY222
Pieejamība:1
Izmeri: Platums: 43
Augstums: 34
Dziļums: 20
  • Cena: 20.00€

Par šo vienumu


【Metāla materiāls un pretrūsas pārklājums】 Statīvs ir izgatavots no dzelzs un metāla virsma ir pārklāta ar karstumizturīgu krāsu, lai novērstu rūsas veidošanos.
【2 līmeņu trauku žāvēšanas plaukts, vietu taupošs】 2 līmeņu trauku žāvēšanas statīvs ar izmēriem 43,18 x 20,32 x 34,29 cm (G x P x A) un sver 1,59 kg. Kompakts dizains, galda piederumu žāvēšanas statīvs, ieskaitot 1 šķīvju plauktu, 1 galda piederumu plauktu, 1 galda piederumu kaste, 1 griešanas dēļu plaukts un 1 noņemama notekas panna, 3 āķi.
【Viegli uzstādāms, stabils un izturīgs】 Trauku žāvēšanas statīvu ir ļoti viegli uzstādīt, tikai jāpiestiprina 8 skrūves. Trauku plaukts pēc uzstādīšanas būs ļoti stabils un izturīgs. Tajā pašā laikā trauku žāvēšanas statīvu var arī izjaukt, lai to varētu viegli tīrīt.
【Trauku kārtošana un žāvēšana】Statīvs palīdz sakārtot traukus un galda piederumus virtuvē, uzturot darba virsmas kārtīgas un traukus sausus. Tajā pašā laikā tai ir ūdens paplāte, lai virtuves galda virsma būtu sausa. Lieliski piemērots krūzīšu, trauku un citu virtuves piederumu uzglabāšanai.

【Pēcpārdošanas serviss】 Produkts ir iepakots kartona kastītē, un tas ir jāuzstāda pašam.