Trauku žāvētājs ‎SAYZH

Trauku žāvētājs ‎SAYZH

Modelis:SAYZH
Pieejamība:Prece pašreiz nav noliktavā
Izmeri: Platums: 41
Augstums: 33
Dziļums: 30
  • Cena: 18.00€

Par šo vienumu

 

·         Noņemams 2 līmeņu dizains: šim trauku nosusinātājam ir noņemams 2 līmeņu dizains, kas nodrošina īpaši daudz vietas dažādu izmēru traukiem, piemēram, šķīvjiem, krūzītēm, pannām, virtuves katliem un bļodām. Kopā ar trauku turētāju un krūzīšu statīvu šis statīvs atbilst visām jūsu prasībām attiecībā uz virtuves piederumu uzglabāšanu.

·         Izturīga konstrukcija: Mūsu trauku žāvētājs ir izgatavots no augstas kvalitātes oglekļa tērauda ar melnu pulverkrāsojumu. Izturīgā konstrukcija nodrošina lielu kravnesību, lai ērti uzglabātu visus virtuves piederumus.

·        Trauku žāvētājs ar izņemamu ūdens paplāti, kurā ir centrālās drenāžas atveres un grozāms snīpis, nodrošina, ka ūdens plūst tieši izlietnē, nevis uz darba virsmu. Grozāmais snīpis griežas par 360°, lai jūs varētu brīvāk pielāgot trauku plaukta novietojumu izlietnes pozīcijai.

·        Daudzfunkcionāls statīvs ar pārdomātu dizainu: mūsu trauku nosusinātājs ir aprīkots ne tikai ar šķīvju turētāju, bet arī ar krūzīšu plauktu un trauku turētāju, kas atbilst jūsu prasībām attiecībā uz virtuves piederumu glabāšanu ar vieglu pakarināšanu. 

·      Uzstādīšana bez instrumentiem: šo virtuves trauku nosusinātāju var uzstādīt bez instrumentiem. Uzstādīšana tiek pabeigta 1 minūtes laikā.


Komplektā neietilpst ūdens paplāte.